З'явилися нові подробиці вбивства начальника розвідки 1 батальйону 54-ї ОМБр Сергія Олійника поруч зі станцією метро «Золоті Ворота» в Києві. Конфлікт стався в центрі Києва, коли син воїна грав на музичному інструменті, повідомляє Корупція Інфо

Популярне: Це сталося!!! Білий дім зробив надважливу заяву щодо війни на Донбасі, тепер все зміниться

 

Він просто підійшов до них і завдав два ножових поранення. Перед цим мені розповідали, що між ними був скандал вже. Приїжджав наряд міліції перед цим,

-сказав один зі свідків.

Сам син загиблого військового – Ярослав – сказав, що через 10 хвилин після від'їзду правоохоронців у нього знову виник конфлікт з чоловіком, який хотів привласнити гроші, зібрані хлопцем в ході виступу.

Боєць АТО повів чоловіка і конфлікт здавався вирішеним, але злочинець повернувся з ножем в руці – він живе навпроти того місця, де і сталося вбивство.

Також правоохоронці відзначають, що підозрюваний у вбивстві був виявлений на даху одного з сусідніх будинків, де він ховався від поліцейських. При ньому знайшли ніж і закривавлений одяг. Сусіди підозрюваного відзначили, що він зрідка випивав, однак подібного вчинку від нього вони не очікували.