Конфісковані кошти оточення екс-президента України Віктора Януковича в розмірі 1,1 млрд доларів перерахували на рахунок Державного казначейства, однак вони можуть бути використані лише після внесення змін до закону про державний бюджет. Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

Популярне: “Что же ты делаешь?”: Надія Савченко написала лист новому президенту Франції, від її прохання стає гаряче
 "Перевищення понад 11,5 млрд грн зараховується, однак може бути використане лише після внесення змін до Закону про державний бюджет. Кошти від конфіскації, які є разовим надходженням, мають певні обмеження відповідно до бюджетного законодавства, і можуть бути використані виключно для разових витрат", – йдеться в повідомленні.
 

У Мінфіні нагадали, що в держбюджеті на 2017 рік надходження від спецконфіскації передбачені в розмірі 11,5 млрд грн і чітко зазначено, що ці кошти підуть на оборону і безпеку, підтримку агровиробників, соціально-економічний розвиток регіонів, у Фонд регіонального розвитку тощо.
 

Мінфін також зазначив, що сума в $1,1 млрд включає як тіло, так і нараховані відсотки.
28 квітня секретар РНБО Олександр Турчинов і генпрокурор Юрій Луценко заявили, що набрало чинності рішення суду про зарахування до держбюджету $1,5 млрд, арештованих на рахунках Віктора Януковича і його оточення.

 

3 травня президент Петро Порошенко повідомив, що конфісковані $1,1 млрд зараховані на рахунки Держказначейства.