Батько злетів з котушок – маленький хлопчик просидів з трупом матері три дні. Подробиці трагедії розповіли в сюжеті телеканалу "Сіріус".

Інцидент стався в селі Великі Лучки Мукачівського району Закарпатської області. Чоловік убив свою співмешканку, друга, а потім закрився в будинку на три дні разом з маленькою дитиною. Шум підняла сусідка, яка побачила у дворі будинку тіло чоловіка без ознак життя.

Вона повідомила, що напередодні в будинку були чутні шум і крики. Сусіди припустили, що там було застілля. Вона покликала інших сусідів і сільського голову, які підтвердили, що чоловік, який лежить на вулиці – вже помер. На місце події викликали поліцію і швидку допомогу. Судмедексперти після огляду повідомили, що на тілі не було виявлено слідів насильницької смерті і точну причину можна буде встановити тільки після розтину. Господар будинку з поліцією поспілкувався, але в будинок їх пускати не став. Він сказав, що загиблого чоловіка не знає і як він потрапив в його двір – теж, – інформує РБК.

Через пару днів сусіди запідозрили щось недобре, так як з дому ніхто не виходив, світло вечорами не горіло і дружину господаря, а також маленького сина кілька днів ніхто не бачив. Вони спробували поговорити з господарем будинку, який відкрив їм двері, але той почав вести себе агресивно і всередину пускати їх не захотів. Сусідам довелося буквально виламати двері і силою прорватися в приміщення. У будинку вони виявили тіло жінки, яке було закрите тканиною в дальній кімнаті будинку. У сусідній кімнаті вони виявили 4-річного хлопчика, який провів разом з мертвою матір'ю по суті три дні. Дитину відразу ж забрала сусідка, так як він був брудний і голодний.


 Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Вона помила його, переодягнула і нагодувала. А після – передала співробітникам соціальної служби. Поліція заарештувала 37-річного чоловіка і він зізнався у вбивстві своєї цивільної дружини. Як він повідомив, під час застілля між ними виник конфлікт на грунті ревнощів, і він спочатку побив жінку, а потім задушив її. Але найстрашніше, це те, що все це відбувалося на очах у дитини.

Медики, які обстежили малюка, розповіли, що фізично він в порядку, а от морально – малюк знаходиться в стані глибокого шоку, так як був свідком вбивства матері і усвідомлював, що батько її вбив. Також поліція припустила, що чоловік, якого знайшли раніше мертвим у дворі, учасник застілля і винуватець конфлікту, який стався. Швидше за все господар будинку і його вбив.