порош

Всередині прокуратури є опір щодо боротьби з корупцією. Про це в інтерв’ю телеканалу ICTV сказав Президент України Петро Порошенко, передає Корупція.Інфо.

"Я підтверджую, що і Давід, і Грицак та інші попросили зустрічі зі мною і сказали, що у них є напрацювання і вони просять політичної підтримки на реалізацію цих матеріалів. Я сказав, що я не втручаюсь безпосередньо у справу, але політично ви маєте повну мою підтримку", – зазначив Глава держави.

Він також нагадав, що була проведена відповідна спецоперація, проведені обшуки, були встановлені злочини, які скоїли два представники керівництва Генеральної прокуратури та обласної прокуратури.
Президент також зауважив, що попросив В.Шокіна доповісти щодо цього питання.

"Він буквально через добу приходить до мене і каже, за моєї інформацією, що я володію, я продивився справу і я переконаний, що ті прокурори, які взяли хабарі – винні, Давід має повну мою підтримку", – сказав він.

Він також відзначив, що його не здивували процеси, які почались далі.

"Далі, як там почались якісь внутрішні процеси, мене це не здивувало. Всередині ГПУ, якщо людина – Генеральний прокурор, його заступник борються з корупцією, є опір", – зазначив глава держави.


П.Порошенко також відзначив, що вже більше двох десятків прокурорів затримані на гарячому та заарештовані.