Популярне: Кого з українців це буде стосуватись: З 1 лютого довідки про склад сім’ї не потрібні

Українська журналістка Інна Жмуд попросила фінансової допомоги в боротьбі з раком.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Я почну з головного. Мені потрібні гроші. 2-3 тисячі євро кожного місяця. Залежачи від накопичення хімічної речовини, яку я п'ю в пігулках. Пігулки ці життєво важливі для мене зараз. Як буде далі – Бозна. Але поки так.

Тепер про деталі. З допомогою своїх знайомих подружок-нардепів ми звернулися про допомогу до МОЗу. Я опущу подробиці приниження. Але напишу головне. МОЗ мені не допоможе. Одній з народних депутаток заступник міністра Уляни Супрун сказав: всіх не вилікуєш. Тадам", – написала вона.

Жмуд зазначила, що був ще один варіант у вигляді міської влади, проте там теж відмовили, пояснивши, що немає програми.

"Може, дадуть якусь разову допомогу. В якому розмірі – невідомо. Але це не космічні гроші. А мені потрібні великі. Щомісяця. З буднів. Я вийшла на роботу. Вийшла – сказати важко. Вилізла. Бо слабкість через хімію. Але, що робити? Гроші ж мені потрібні. В мене не олігархічна зарплатня. Але частину пігулок оплатити – теж діло", – розповіла журналістка.

Вона збирає документи на інвалідність. За словами Жмуд, знаючі люди кажуть, що отримувати групу – то ще приниження.

"Але я поки скала. Я маю право на виплати від держави ( тисячу з чимось гривень ), чому маю відмовлятись? Тому збираю. А ще – в мене потроху почало відростати волосся. Тонюсеньке таке, смішне. Але почало. Поки не фарбую.

Бо, кажуть, не можна. Ходжу – перламутровий блонд. Так себе втішаю. Насправді, сива. Не посивієш тут з українськими реаліями. Люблю нашу країну. Але, стикнувшись з хворобою, часто думаю : як ми тут ще не повиздихали", – підкреслила вона.

Журналістка Ірина Ромалійская написала, що Інна не потягне сама зібрати такі гроші.

"Ми зібрали гроші на хімії всі ці в Німеччині. Але рак – він такий. Потрібно ще лікування. І ще гроші. До фіга грошей кожен місяць. Інна Жмуд працює, але сама це не потягне. Знову ми просимо допомоги", – резюмувала вона .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жмуд також залишила реквізити банківських карт, на які можна відправити гроші. ПриватБанк: 5168 7422 0270 5491. Deutsche Bank для жителів Євросоюзу – DE 2007 0024 0208 7781 00. Обидві оформлені на ім'я Жмуд Інна Юріївна.