28 квітня глава держави Володимир Зеленський виступив з важливою заявою — він наголосив, що привезенням засобів та обладнання, необхідних для подолання пандемії, яке досі курував Офіс Президента, надалі займатиметься Міністерство охорони здоров’я України.

Таке завдання український лідер озвучив на щоденній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під його головуванням. Про це повідомляє сайт ОПУ.

“Ви повинні забезпечити постачання масок, респіраторів, захисних костюмів, апаратів штучної вентиляції легень і всього необхідного так, щоб лікарні, пацієнти та здорові люди мали вдосталь усього й могли одужати та захиститися від COVID-19”, — звернувся Володимир Зеленський до глави МОЗ Максима Степанова.

Окрім того, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко зазначив, що наступний літак з необхідними засобами невдовзі прибуде в Україну.

“Найближчим часом прилітає літак, логістикою якого востаннє займається Офіс Президента. Там будуть 400 тисяч захисних масок, захисні засоби для очей. Надалі привезенням усього, що потрібно, займатиметься МОЗ”, — додав Тимошенко.

Очільник МОЗ наголосив, що його відомство вже закупило понад 70 тисяч костюмів біозахисту за кошти з резервного фонду. Надалі відомство використовуватиме кошти зі стабілізаційного фонду, створеного спеціально для подолання епідемії.