Народний депутат від партії кума Путіна ОПЗЖ Сергій Льовочкін шокував своїм зовнішнім виглядом у Верховній Раді.

Світлини із нардепом поширив український фотограф Ян Доброносов.

На фото Льовочкін у незрозумілих тапочках йде у Верховну Раду. При цьому при собі він має у пластиковій пляшці з-під мінеральної води рідину кольору коньяку.

У мережі уже жорстко рознесли скандального депутата.

“У цього свій “карантин”, “Яка різниця вже шо там під коньячок одягати”, “По-домашнему. Сколько лет он уже в Раде? Она ему уже как дом родной”, пишуть обурені коментатори.

Нагадаємо, раніше Сергій Льовочкін заявив, що підходить час, коли можна послаблювати надзвичайні заходи і приділяти максимальну увагу питанням економіки: зростання виробництва, робочих місць і заробітних плат.

Він підкреслив, що Україна знаходиться в стороні від основних торговельних і туристичних маршрутів світу, тому кількість хворих спочатку була невеликою.

“Виняток складають західні області, які взяли потік повернулися додому трудових мігрантів. Але карантин спрацював — не дав числа хворих збільшиться в геометричній прогресії. Подивіться, як реагує Європа: паніка припинилася, в більшості країн формується позитивна COVID-статистика. Хоча в цілому ситуація дуже складна, в першу чергу в економіці”, – сказав Льовочкін.