У Соціальних мережах відео затримання українськими поліцейськими викликало справжній скандал, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук користувач Захар Лаврентьєв опублікував короткий ролик на якому співробітники правоохоронних органів поклали хлопця на асфальт і намагаються його обшукати. Затриманий просить пояснити причину затримання, але поліцейські нецензурною лайкою змушують його замовкнути.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

У конфлікт втрутився молодий хлопець, який опинився поруч з місцем події. Поліцейські вступили з ним у діалог і спробували з'ясувати особу нової дійової особи. В цей час затриманий підбіг до одного із співробітників і просто вихопив у нього з кобури пістолет.Чоловік погрожуючи вистрілити, просто збіг разом зі зброєю поліцейського.

Відео одразу викликало величезну популярність серед користувачів Мережі. Але багато хто поставив під сумнів реальність цієї події і назвали зйомку постановкою. За словами одного з коментаторів поліцейські – актори, а вся пригода – розіграш іменинника.

"Постановка, не інакше … Не може бути, щоб по-справжньому непристебнута залізяка в кабурі … це ж що в голові має бути", "Як виявилося це розіграш і всі дійові особи актори. Правда справжнім копам ще один камінь в город, хоч цього разу і не заслужено "