Керівник Укрнафти разом з двома своїми кадрами за рік «проїли» 36 млн грн. Як стало відомо, Сергій Корецький призначив на посади в Укрнафті двох менеджерів всупереч законодавству. Окрім порушення процедури очільник ПАТ ще нарахував своїм призначенцям мільйонні зарплати.

Про це повідомляють ЗМІ.

Як йдеться у повідомленнях, Корецький уклав контракт із Юрієм Ткачуком, який очолив фінансовий напрям. Йому платять більше, ніж $28 тис. на місяць з урахуванням річної премії. За курсом НБУ це складає приблизно 1 млн грн/міс.

Також Корецький взяв на роботу Олену Артазей на посаду «головного кадровика» ПАТ, призначивши їй з/п у розмірі більше $22 тис. на місяць. Тобто у гривнях це біля 800 тис. грн/місяць.

Примітно, що згідно зі статтею 21 Кодексу законів України про працю і нормами Закону України «Про акціонерні товариства», призначення Артазей є де-юре незаконним.

«Зокрема контракт можна укласти тільки з членами виконавчого органу, членом наглядової ради та корпоративним секретарем. Якщо ж укладення іншого контракту законом не передбачається, то власник або уповноважений ним орган не має права укладати з працівником такий трудовий договір, навіть, якщо є наявна обопільна згода», — йдеться в повідомленні.

Примітно, що раніше Мінфін жорстко розкритикував і самого Корецького за мільйонний щомісячний оклад. Таким чином, ці три топменеджери за рік обійшлися держбюджету в 36 млн грн. Тоді як Укрнафта продовжує занурюватися у глибоку кризу.