У Хакасії (Росія) мати виколола очі 4-місячному синові після сварки з чоловіком. Одне очне яблуко жінка вирізала повністю, а інше проткнула звичайним кухонним ножем.

Про це повідомили в правоохоронних органах. Батько дитини в цей момент був на роботі.

Вдома також перебували ще троє дітей. Мати сказала їм закритися в кімнаті і не виходити за жодних обставин. Коли чоловік повернувся додому, він побачив сина, який стікав кров’ю, і дружину, яка щось шепотіла своїй жертві на вухо. Малюк зараз перебуває в лікарні, а його мати на допиті. Порушено кримінальну справу за статтею “Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю”.

Серед знайомих і сусідів ця сім’я вважалася благополучною, але після того, що сталося, чоловік зізнався, що його дружина часто була не в собі і щось постійно говорила про демонів.

Раніше в Санкт-Петербурзі (РФ) розумово відсталий підліток жорстоко вбив свою матір – облив її окропом і порізав ножем.

За попередніми даними, 12-річний хлопчик поливав свою матір окропом з чайника і вирізав їй частини тіла одним з гострих предметів – на місці поліція виявила ніж, ножиці, пінцет, шампур і ліхтарик.

Встановлено, що у хлопчика є брат-близнюк. Імовірно, той спостерігав за всіма звірствами брата. Обидві дитини – розумово відсталі, а сім’я перебуває на обліку. У квартирі в напівп’яному і шоковому стані перебував батько. Він після всього, що сталося, зателефонував своїм батькам, а вже ті викликали на місце поліцію.

#Президентпочуйнас