Театральне співтовариство Харкова згуртувалося для допомоги в лікуванні 29-річного колеги Олександра Олешка. Молода людина є художником по світлу і актором декількох харківських театрів.

31 березня з Олександром сталося жахливе – за дивних обставин хлопець випав з вікна своєї квартири на 11 поверсі, і дивом залишився живий.

Близько потерпілого кажуть: він не просто вижив, а отримав такі травми, які дають надію на відновлення і повернення до звичайного життя.

«Ніхто достеменно не знає, як все сталося. Відомо одне – Саша зачепився за дерево і тому залишився живий. У нього побиті легені і серце, зламаний хребет і стан важкий, але він в ясній свідомості і самостійно дихає. Те, що на сьогодні кажуть лікарі, що можна оцінити візуально – верхня частина тіла у нього в порядку, в паралічі тільки нижня частина », – поділилася з« Місто Х »Маргарита Корнющенко, подруга і колега постраждалого, керівник літературної частини харківського театру ім. Шевченко.

За словами подруги потерпілого, для того, щоб лікарі змогли робити прогнози на майбутнє, Саші потрібна операція на хребті. А перед цим потрібно підготувати до багатогодинного наркозу постраждалі серце і легені.