Відомий український бізнесмен Ігор Коломойський прокоментував історію зі звинуваченнями про виведення $5 мільярдів з Приватбанку. Він назвав її надуманою.

“Я вважаю, що це надумана взагалі вся історія. І те, що зараз вони розповідають по 5 або 6 мільярдів. Я вже десь чув і 470 мільярдів доларів”.

Олігарх зазначив, що правову оцінку того, що сталося повинен дати суд.

“Всі ці бредні показують, що люди не знають, що тепер їм робити, і вони намагаються захиститися від своїх попередніх неправильних справ, я думаю, злочинних. Але я не хочу робити жодних ярликів. Є суд, є наслідок, нехай вони дадуть правову оцінку”.Також він розкритикував іноземних експертів, які звинуватили його у виведенні коштів з українського банку. Серед них – член Atlantic Council Андерс Аслунд.

Нагадаємо, у прямому ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” в п’ятницю ввечері Савік Шустер заявив, що збирається подати позов проти олігарха Коломойського, який раніше звинуватив журналіста, що він нібито брав гроші з гостей своєї програми за участь, коли вона виходила на каналі 1 + 1, що належить якраз Коломойському.