Як вибрати гаманець?

Всім відомо, що незалежно від статі і віку людини, гаманець завжди залишається його незамінним аксесуаром. У ньому можна зберігати не тільки грошові купюри, але і кредитні карти і документи. Саме тому гаманець є таким затребуваним і популярним виробом серед жінок і чоловіків.

Перед тим, як купити цю річ, слід звернути увагу на спосіб життя, запити та фінансові можливості майбутнього власника. Магазин Імідж надає можливість придбати гаманці на будь-який смак. Нижче представлені основні критерії, які необхідно враховувати при покупці виробу.

Яким чином придбати якісний гаманець?

Щоб вибір даного аксесуара був виправданим, дизайнери радять звертати увагу на:

  • матеріал;
  • розмір;
  • фурнітуру.

У сучасному швейному виробництві гаманці виготовляють з самого різного матеріалу – натуральної шкіри, тканини, шкірозамінника, і т.д. Звичайно ж, самими довговічними вважаються аксесуари з натуральних матеріалів, адже вони не втрачають свою форму і стійкі до впливу різного роду механічних пошкоджень.

Гаманці з м’якої шкіри є досить приємними на дотик. А вироби з лакованої шкіри мають елегантний дизайн, що часто привертає увагу сучасних модників і модниць. Але, перед тим як вибрати такий аксесуар, слід враховувати, що м’яка шкіра і покритий лаком матеріал легко дряпаються і втрачають свій зовнішній вигляд.Також обов’язково слід звертати увагу на якість пошиття підкладки, застібок і швів. Від цих деталей залежить не тільки вид виробу, але і його функціональність. Слід зауважити, що у хорошого гаманця не повинні стирчати різні нитки і загинатися куточки.

На сьогоднішній день асортимент гаманців зі шкірозамінника досить різноманітний, а їх ціна є доступною майже для всіх верств населення. Але, варто враховувати, що такі вироби мають короткий термін служби і частіше схильні до дії механічних впливів.

На окрему увагу заслуговує якість фурнітури виробу. Таким чином, розрізняють гаманці, в яких застібка виконана у вигляді кнопки і блискавки. Але, перш ніж порівняти ці варіанти між собою, хотілося б відзначити, що їм властиві як переваги, так і недоліки. Гаманці з наявністю кнопки допоможуть зберегти грошові купюри в цілісності. А, використовуючи гаманці з вшитой блискавкою, можна швидше дістатися до внутрішнього вмісту виробу.

Розмір і форма даного аксесуара безпосередньо залежить від смаків та вподобань його майбутнього власника. Хоча тут слід знати, що якими б розмірами не володів гаманець, купюри в ньому повинні міститися повністю, не соромлячись.

В інтернет магазині Imidge представлений кращий вибір аксесуарів, які зможуть повністю відповідати необхідним функціям і побажанням будь-якого покупця. Тут кожному пропонуються не тільки доступні ціни, грамотна консультація фахівців, але і можливість самостійного вибору за якісними фото.