Крім уже переданого до Верховної Ради президентського законопроєкту про деолігархізацію, планується прийняття ще низки документів щодо українських олігархів.

Про це розповіла нардепка, заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформполітики Євгенія Кравчук, передає пресслужба «Слуги народу».

Вона зазначила, що в Україні поки недостатнє законодавче поле, яке регулює діяльність олігархів, і тому необхідно прийняти законопроєкт про деолігархізацію.

Крім зазначеного документа, буде ще запропоновано не менше 7 додаткових законопроєктів.

“Це антимонопольне законодавство, зміни в закон про політичні партії, очевидно, пакет законів буде великим. Є рішення, які готуються в процесі”, – сказала Кравчук.

Зазначимо, законопроєкт про олігархів, який президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради, у разі прийняття передбачатиме дуже жорсткі заходи до олігархів, які спробують приховати свої активи.

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Українські олігархи, за його словами, вже не зможуть заховати свої статки. Мало того, що проти них буде працювати новий закон, так ще їм буде загрожувати тюремний термін, якщо вони ризикнуть порушити новий закон про декларування і спробувати приховати активи.

«Багато хто звинувачує, що наслідків для олігархів начебто немає. Є і вони величезні – декларування. Якщо хтось з олігархів сховає якийсь актив, де він заробляє гроші на державному бюджеті, – в’язниця. Законопроєкт, ветований президентом, буде відкоригований і навіть відсутня декларація буде тягнути за собою в’язницю. Наслідок шалений», – сказав міністр.