Окупанти здійснили черговий обстріл Херсонської області. Через удари ворога у кількох населених пунктах загинуло шестеро людей, серед яких й немовля.

“Росіяни вдарили по селу Станіслав з РСЗВ. Унаслідок цього загинули дві людини, також є поранений”, – повідомили в Офісі президента України. За їхніми словами, також було зруйновано й пошкоджено 5 приватних житлових будинків.

Також як відомо, за даними ОП, внаслідок обстрілу Широкої Балки загинуло троє дорослих людей (двоє чоловіків та жінка), а також дитина віком до 2-х років.

“Ще одна дитина – хлопчик 12-ти років, був доставлений до лікарні”, – уточнили в Офісі Президента.

Зокрема, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко уточнив, що загиблі у Широкій Балці – один місцевий мешканець і сім’я – чоловік, дружина та їхня донечка, яка народилася 23 дні тому. Як зазначив Клименко, їхній поранений 12-річний син наразі перебуває у критичному стані.

В Офісі Президента також уточнили, що у Станіславові було зафіксовано 12 прильотів.

Як відомо, російські загарбники щоденно обстрілюють Херсонщину, найбільше страждають прифронтові населені пункти, по яким ворог може гатити з мінометів та артилерії.

Нагадаємо, що за минулу добу, 12 серпня, росіяни здійснили 61 обстріл області, випустивши 365 снарядів з мінометів, артилерії, безпілотників та БМП. Із них по Херсону ворог випустив 13 снарядів.

Так, російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області, території та приміщення заводів у Херсоні, а також вежі мобільного зв’язку у Бериславі. Внаслідок цих ударів було поранено трьох людей.