«Спроба відмайданити Зеленського у Порошенко, безумовно, буде … Під це завдання підтягнули Турчинова», – упевнений політолог Андрій Золотарьов

За його словами, Турчинов – це відомий конспіролог і любитель багатоходівок, також він є дуже сильним організатором. Золотарьов підкреслює, що колишній гарант став секторальним політиком, і у нього є підтримка тільки у власному електоральному полі. Щоб це компенсувати, він спеціально взяв Турчинова, який в поточній ситуації може стати для Порошенка бульдозером.

Нагадаємо, що раніше Андрій Золотарьов заявив про те, що якби проводився чемпіонат по лицемірству, Порошенко обов’язково б зайняв почесне місце в журі. Так він прокоментував нещодавно оприлюднену нову порцію записи розмов колишнього гаранта з Джо Байденом.

Скандал з «плівками Деркача» матиме негативні наслідки не тільки особисто для екс-президента України Петра Порошенка, але і для всієї країни в цілому.

Напередодні, 9 липня, позафракційний депутат Верховної Ради Андрій Деркач оприлюднив чергову порцію записів розмов Порошенко з колишнім віце-президентом США Джо Байденом.

«Для міжнародної політики наслідки, безумовно, будуть дуже негативні – це підриває довіру до країни. Тобто всі бачать, що Україна – це країна, з якої ні про що не можна домовлятися, в якій все купується, в тому числі і конфіденційна інформація », – зазначив Золотарьов.

Він вважає, що скандал може бути використаний командою чинного президента США Дональда Трампа проти Байдена, в зв’язку з чим Порошенко навіть в разі перемоги екс-віце-президента слід очікувати «обратки».

Варто зазначити, про “майдан” писали і журналісти телеграм каналу Клименко тайм, відразу після плівок.

Передаємо їхню позицію в оригіналі:

На прес-конференції з новою порцією “плівок Байдена-Порошенко” нардеп Андрій Деркач підтверджує інсайди про те, що на осінь 2020 Порошенко і Турчинов готують хитання в Україні. Правда, він вже відкрито називає це підготовкою перевороту через спецслужби.

При цьому Деркач підкреслює, що за підготовку диверсійних дій в Криму відповідає тодішній начальник ГУР МО України Валерій Кондратюк, який пізніше став заступник голови Адміністрації Президента Порошенко. При цьому за словами Деркача – став він на цей пост за дивних обставин – після смерті заступника глави Адміністрації президента Андрія Таранова в 2016, яка могла бути спланованим вбивством, а не випадковою аварією на водному мотоциклі.

Ключова інформація – в червні 2020 Кондратюк призначено головою Служби зовнішньої розвідки і увійшов до складу РНБО.

Деркач стверджує, що Порошенко, користуючись своїми зв’язками з американськими демократами, і зараз розставляє навколо Зеленського своїх людей. Якраз для підготовки перевороту восени 2020.