Процес деолігархізації буде успішним лише тоді, коли вона торкнеться всіх без винятку олігархів, у тому числі (якщо не насамперед) Коломойського. Яку б лояльність до влади він не декларував. Про це журналіст, телеведучий, блогер Сергій Іванов розповів на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що олігарх – це людина, яка існує на грошах і заради грошей, це її найвища цінність, заради якої вона зрадить все.

“Вже 15 років головна проблема “Укранафти” – Коломойський”, – сказав Іванов.

Також він зауважив, що за ці роки Коломойський встиг вивести звідти все, що можна, за винятком газу, який, між іншим, теж давно вивели на потреби населення.

“Зараз держава ініціює процес виведення структур Коломойського з “Укрнафти”. Але виявилось, що наша так звана опозиція не хоче відпускати Коломойського з “Укрнафти””.

Один з найактивніших “опозиціонерів” – представник партії Петра Порошенка нардеп – Олексій Гончаренко вимагає залишити структури олігарха, який вважається одним з головних ворогів його політичного боса.

“Парадокс, чи не так?

На беквокалі у Гончаренка – цілий сонм збитих льотчиків усіх кольорів з обійм майже всіх існуючих олігархів. Все це персонажі, за сприяння або потурання яких Коломойський роками успішно доїв галузь”, – зазначив Сергій Іванов.

Нагадаємо, нещодавно Олексій Гончаренко у своєму блозі заявив, що “Нафтогаз” нібито підписав 26 жовтня з Коломойським мирову угоду, за якою той отримає 3,5 млрд куб. м газу.

Втім, інформація про те, що “Нафтогаз” підписав із бізнесменом І. Коломойським мирову угоду і погодився віддати йому 3,5 млрд кубометрів газу, не відповідає дійсності. “Заява народного депутата України А. Гончаренка є неправдивою”, – повідомив “Нафтогаз” на своїй сторінці у Facebook.

Тож, як казав Зеленський, “саме цей політик-олігарх” довів ефективність закону. І всі ми добре знаємо про кого йде мова.

“Дехто казав, що закон про олігархів є пустим та не буде працювати. Водночас саме цей політик-олігарх у перший же день після ухвалення довів ефективність закону”, – написав Зеленський у своєму телеграмі.

Зауважимо, Володимир Зеленський підписав закон про олігархів 5 листопада. Вже 8 листопада Петро Порошенко повідомив, що продав акції телеканалів “Прямий” та “5 канал” журналістам.

Порошенко заявив, що був змушений продати акції. Натомість журналісти, громадські діячі та депутати створили медіахолдинг “Вільні медіа”, який купив 100% корпоративних прав “5 каналу” та “Прямого”. Фактично, – Порошенко розпорошив свою частку у власності.