Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук використовував спонсорські кошти для партії на виплати самому собі.

Це випливає з фінансового звіту партії, який “Страна” проаналізувала в матеріалі “Як Порошенко заплатив Портнову, а Вакарчук самому собі”. Партії відзвітували про свої доходи та витрати.

Зокрема, Вакарчук отримав від своєї ж партії 50 тис. гривень за використання музичних творів.

Так, гроші були відправлені на рахунок належного Вакарчуку ТОВ “Суперсиметрія”. Платіж був оформлений як оплата за ліцензійним договором за використання прав інтелектуальної власності на музичні твори.

Крім того, партія ще й залишилася винна Вакарчуку 4830 грн за використання логотипу. Всього договір між партією “Голос” і її лідером був оформлений на суму 6000 грн.

Цікаво, що однопартійці Вакарчука робили те ж саме. На громадську організацію “Справжні Зміни”, яку заснували члени “Голоси” Юрчишин, Клименко і Ключковська, були сплачені 89 тисяч гривень партійних грошей.

Вони пішли на оренду приміщення площею 50 “квадратів” в Києві по вул. Жилянській, 75. Щомісячна орендна плата там склала більше 38 тис. Грн.

Відзначимо, що спонсорами партії Вакарчука стали люди бізнесмена Томаша Фіали і заступник міністра економіки.

Окрім того, нещодавно Святослав Вакарчук, народний депутат та лідер партії “Голос”, який виступив за створення нової дорожньої карти по вирішенню конфлікту на Донбасі, осоромився у прямому ефірі переплутавши Архімеда з Галілеєм.

Так, у прямому ефірі програми “Свобода слова” Савіка Шустера, Вакарчук, який є автором кандидатської дисертації з теоретичної фізики “Суперсиметрія електронів у магнітному полі”, приписав Галілею відомий вислів Архімеда.

“Пам’ятаєте? Дайте мені точку опори, і я переверну Землю, як говорив Галілей”, – сказав Вакарчук.

Примітно, що ці слова видатного фізика і математика класичної античності Архімеда Сіракузького пов’язані з законом важеля, школярі вивчають на уроках фізики у 7 класі.

Нагадаємо, ще до обрання народним депутатом Вакарчук заявляв, що йде в політику задля того, щоб створити “третю революцію”, яка має відбутися у свідомості українців.

Також зазначимо, що ми вже повідомляли про фінансування партій Тимошенка і Порошенка.

Так, у екс-гаранта, серед компаній, які фінансували партію екс-президента Петра Порошенка, виявилися фігуранти кримінальних проваджень.

А у третьому кварталі 2019 року партія Батьківщина зібрала пожертвувань на понад 90 мільйонів гривень, серед спонсорів політсили — студенти, офіціанти і безробітні, повідомляє Bihus.info.