Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна отримає від партнерів усю необхідну зброю для захисту від російської агресії. Про це глава української дипломатії заявив в ефірі телемарафону.

“Якщо підсумувати всі залаштункові розмови, не лише у Вашингтоні, а й інших країнах, то висновок такий: вся потрібна зброя буде, це лише питання часу”, – заявив Кулеба.

Як зазначив очільник МЗС, наразі існує низка психологічних, політичних та логістичних причин, чому партнери не можуть поставити Україні всю необхідну зброю одразу.

“З цими усіма причинами треба працювати і ми будемо працювати. Постачання зброї – це дуже складна технічна і логістична операція, ми займаємось разом з колегами з інших відомств всіма цими деталями. У мене є відчуття, що ніяких табу в питаннях постачаннях зброї немає”, – підкреслив Кулеба.

Раніше повідомлялося про те, що Україна в рамках нового великого пакету військової допомоги отримає батарею зенітного ракетного комплексу Patriot. Вчити українців використовувати ППО будуть американці.

“Ракетна батарея Patriot стане критичною складовою для захисту українського народу від варварських атак Росії на критично важливу інфраструктуру України. Ми будемо навчати українських військових тому, як управляти ракетною батареєю Patriot. Це займе деякий час, але українські військові будуть навчатися і вдома, щоб керувати цією батареєю”, – йшлося в повідомленні.