Народний депутат VIII скликання Надія Савченко закликала спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова не допустити прийняття земельного закону. Про це екс-депутат написала в Facebook.

Савченко заявила, що над Україною нависла смертельна небезпека через земельну реформу.

“Після новорічного привітання президента Володимира Зеленського 1 січня 2020 роки ми можемо прокинутися в абсолютно новій Україні, шлях якої пролягатиме через фарватер, повний підводних мін. Незрозуміло, чи буде Україна ще належати українцям. Із закінченням дії мораторію на продаж земель у неврегульованому законодавстві України можуть дуже швидко запрацювати дикі схеми, які дозволять ушлим ділкам вкрасти землю українців для олігархів і для іноземців “, – вважає вона.

На думку Савченко, зупинити такі процеси і повернути контроль держави над українською землею буде складно, тому вона і закликала Разумкова прислухатися до її плану.

Спікеру потрібно скликати позачергову сесію, піти наперекір президенту і викликати на терміновий звіт уряд, щоб продемонструвати, що Україна – парламентсько-президентська республіка.

Савченко також порадила заздалегідь подумати над тим, де взяти голоси для продовження мораторію на продаж землі, адже президентська партія “Слуга народу”, складова монобільшості в парламенті, швидше за все не піде на такий крок.

“Якщо голова Верховної Ради зможе показати, що у нього є” яйця “і врятує ситуацію, то, можливо, українці побачать в ньому наступного президента. Інакше ми дамо привід всім нашим сусідам і партнерам розірвати нас на шматки. Якщо влада зараз не захистить Україну як держава і українців, як націю, то наше виживання і наше майбутнє переходить в наші руки і чекають нас часи гірші, ніж Дикий Захід в роки золотої лихоманки і правосуддя Кольта! ” – підсумувала Савченко.

У коментарях багато українців розкритикували Савченко і відзначили, що не їй вирішувати, що буде з землею, і взагалі не їй переживати за долю країни, поки вона тусується на каналах Медведчука.