Справа неадекватною парочки Федини і Звіробій про загрози Володимиру Зеленському розгляне Галицький райсуд Львова, про це пише телеграм канал Клименко тайм.

Обвинувальний акт з цього справу вступив 6 серпня. Суддею буде Ірина Волоско.

Очікуємо реакції “подружок” в дусі “Зеленський – потерпілий” і нецензурних постів від Марусі Звіробій. Остання, до речі, систематично дозволяє собі образи Зеленського і поклоніння Порошенко. Іноді доходить до абсурду.

Наша позиція залишається колишньою – порушили закон, повинні сидіти.

Схожої думки, що Варто зазначити, дотримується і Олександр Зеленський, батько шостого президента України, вважає, що народну депутатку Софію Федину та волонтерку Марусю Звіробій треба жорстко покарати через їхні висловлювання на адресу Зеленського.

«Карати треба обов’язково. Судити», — наголосив Зеленський-старший.

Відповідаючи на питання журналістки, чи треба на його думку відправити цих жінок до в’язниці, батько президента дав досить сумбурну відповідь:

«Звичайно, щоб не повадно було. У людей же свідомість змінюється через канали ось ці всі. Тупих людей багато і розумних теж багато. У Москві захищав дисертацію, у мене там друзі залишилися, а зараз вони не розмовляють зі мною. Недарма кажуть, що журналісти — якась влада. Багатьох журналістів купують, а багато хто залишається чесними».

Нагадаємо, в жовтні минулого року Звіробій опублікувала в Facebook відео, на якому вона і нардеп від “Європейської солідарності” Софія Федина нецензурно висловлюються на адресу Володимира Зеленського і бажають йому смерті.

Також ЗМІ писали, що 26 листопада ГБР направило в ГПУ проект повідомлення про підозру нардепу Софії Федині і військовослужбовці Марусі Звіробій через загрозу вбивства президента України Володимира Зеленського.

Вже 6 лютого цього року адвокат Звіробій про те, що волонтеру вручили повідомлення про підозру. Днем раніше про неї повідомили і Федині.

10 березня Печерський районний суд Києва ухвалив відпустити нардепа Федина під особисте зобов’язання.

29 липня народній депутатці фракції “Європейська Солідарність” Софії Федині вручили обвинувачувальний акт у справі про “образу президента Володимира Зеленського”.

Федина тоді зазначила:

“Сьогодні мало бути оскарження моєї підозри. Тому що вона мені була вручена в нелегітимний спосіб. Станом вчора на вечір суддя ще була на роботі, але сьогодні вранці вона виявилася несподівано у відпустці. І з огляду на те, що “печерний суд”, і там є заражені на коронавірус, я взагалі дивуюся, як вони працюють. Але замість судді натомість з’явилися прокурор і слідчий та під камеру вручали папери. Правда, я так бачу, що дехто тішиться, що нарешті Федині вручили обвинувальний акт. Я так само цьому дуже тішуся. Тому що від сьогодні розпочинається моя судова справа над верховним потерпілим”, – сказала Федина.