Жінка була визнана покійницею за життя В Кіровоградській області дочка оформила свідоцтво про смерть живої матері, щоб отримати спадщину, передає Корупція.Інфо

Популярне: А він що там забув?: У Мережі з’явились перші фото з похорону Ірини Бережної. Тільки подивіться, хто прийшов попрощатись з нардепкою

 Про це розповіла постраждала Лідія Григорець.

 У червні 2017 року жінка звернулася до фахівців обласної юстиції, оскільки протягом двох років не могла відстояти своє право на пенсію – вона значилася мертвою.

 "Мені необхідно було відновити паспорт, щоб оформити пенсію. І там я дізналася, що я померла ще 11 років тому, а я ж жива, на цьому світі", – розповіла Григорець.

Дочка Лідії оформила свідоцтво про смерть матері в 2006 році. У неї були документи про проведення судово-медичної експертизи.

Зараз жінка живе у своєї тітки Тетяни Яриш.

"Коли ми з чоловіком забрали Лідію, то я повідомила її дочку та сина про це. Однак у відповідь від обох почула лише: "Навіщо ви її привезли? Так тримайте в будинку, щоб ніхто не бачив. Тому що не потрібно, щоб люди її бачили".

На той час ми не могли підозрювати, що діти пішли на таку аферу через два земельні паї", – зазначила Тетяна

Поліція відкрила кримінальну справу за фактом історії Лідії Григорець. Позов жінки про анулювання свідоцтва про смерть був задоволений.