За його словами, ганьба, що люди на Майдані гинули за те, щоб ці політики прийшли до влади

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі назвав народних депутатів, які подали проти нього заяву в ГПУ, "убозтвом", коментуючи подану проти нього в ГПУ заяву народними депутатами від партій "НФ" і "БПП". Таку позицію він висловив у "Вечірньому праймі" телеканала "112 Україна".

"Я повинен коментувати це убозтво, цих депутатів, цих пройдисвітів, цю парламентську босоту, яка просто ганьба для будь-якої країни. Люди гинули на Майдані за те, що ця босота, ці злодії і шахраї увійшли в парламент, це сором, у тому числі, два грузина загинули на Майдані. Ганьба, що ці люди називають себе народними депутатами і взагалі є політиками в цій країні. Сподіваюся, що це тимчасова ситуація, і вона зміниться", – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, нардепи від фракції "Народний фронт" Микола Княжицький, Павло Пинзеник, Олександр Дроздик і народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Дмитро Голубов подали в Генеральну прокуратуру України заяву про скоєння кримінального правопорушення" головою Одеської обладміністрації Михеилом Саакашвілі.