Останнім часом інформаційний потік бруду на президента Зеленського не припиняється.

Істинні “порохоботи”, хочуть повернути стан речей назад, так як було декілька років, коли нормальним явищем було красти з “Укроборонпрому” та економити на наших воїнах. Коли нормальним явищем було отримувати відкати, давати хабарі і “жити по -новому”. Сьогодні українців контролюють кожен крок нової влади, а моментами і стають на її захист.

Не вийнятком стали слова Олександр Ржавського, українця, та громадського діяча, подаємо його думки в оригіналі:

Зашкалює істерія прихильників життя “по-старому” і інших “опозиціонерів”, що безпомилково свідчить, що Зеленський рухається в правильному напрямку, поступово перекриваючи їм кисень. Не треба звертати увагу на їхню брехню і пафосні крики – немає ні капітуляції, ні зради. Є бажання зробити з України комфортну для проживання країну. Комфортну для її жителів.

І якщо раніше ми спостерігали, як люди з України їдуть до Польщі, то тепер ми бачимо, як все більше звичайних держслужбовців, які 5 років пліч-о-пліч з Петром Олексійовичем “реформували” країну, тепер можуть спокійно собі дозволити переїзд до Лондона.

Яких вам # ще реформ не вистачає !?

А “нудьгуючі” за часами Петра запевняють, що за 5 років Порошенка при владі відкрилося більше 200 нових підприємств. Дійсно, нові підприємства відкриваються через кожні 100 метрів. Ось вона, наочна картина спадщини Порошенка. Ця зграя вертіла Україну як хотіла, паралельно підмазуючи краденими грошима місця, за які їх можна схопити. Старалися, сподівалися. Поки у новій владі пакувати пройдисвітів виходить зі скрипом, але накази народу є і про них пам’ятають. Тримаємо кулаки.

Варто зазначити, що Петро Порошенко — єдиний із шести українських мільярдерів, чиї статки за останній рік збільшилися. Вони становлять $1,25 млрд (+12%). У рейтингу НВ топ-100 найбагатших українців у нього шосте місце.