Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що досі не впевнений, що підтримає призначення Міхеїла Саакашвілі в уряд. За словами Разумкова, у самій “Слузі народу” є багато людей, які можуть бути корисними для Кабінету Міністрів.

Переймати досвід інших держав і залучати експертів – дуже важливо. Втім і у “Слузі народу” є люди, які можуть проводити реформи. Про це спікер парламенту заявив в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

Станом на зараз я не впевнений, що буду повністю поділяти і підтримувати обговорювані кадрові призначення в уряд, – заявив Дмитро Разумков.

Він підкреслив, що в цьому питанні все вирішить наявність голосів, а розстановка сил буде більш зрозумілою вже ближче до засідання. Нині ж голоси повністю розділилися.

“Хтось палко підтримує таку ініціативу, хтось виступає проти, дехто більш емоційно і політично. Є люди, які підходять прагматично до цього питання, ґрунтуючись на базових цінностях. Зокрема тих, з якими ми йшли на вибори”, – пояснив голова Верховної Ради.

Щодо цінностей, яким може суперечити призначення Саакашвілі, він виділив політику “нових облич” і відповідальність за ухвалення рішень.