Президент України Володимир Зеленський опублікував відео, на ньому він за кермом авто звертається до українців. Ролик з'явився на сторінці глави держави у Facebook. На ньому видно, що Зеленський їде за кермом електромобіля Tesla.

У своєму зверненні він закликає українців бути уважними на виборах до Верховної Ради й не голосувати "за аферистів".  

"Що стосується парламентських перегонів, то політична партія, до якої я дуже добре ставлюся, я думаю, всіх переможе і ми тоді зможемо зробити нормальний парламент і уряд професіоналів", – зазначив Зеленський. Але зараз, за ​​словами президента, є багато аферистів і шахраїв, які відкривають різного роду товариства і підприємства з назвою партії, яку він не може назвати. 

"Я не можу називати цю партію, тому, що це вже буде агітація. Я просто особисто звертаюся до людей, які будуть голосувати за мажоритарників: подивіться…, має бути саме зазначено (в бюлетені – Ред.): "Політична партія", а потім назва партії", – наголосив Зеленський. 

Нагадаємо, у найближчу неділю, 21 липня 2019 року, в Україні відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради. Українці обиратимуть новий парламент за змішаною системою – частина нардепів пройдуть за партійними списками, а частина – як мажоритарники за своїми виборчими округами.