Кандидат в народні депутати зазначив, що із Зеленським "спілкувався зрідка в ті часи, коли він був артистом".

Телеведучий і громадський діяч Сергій Притула, який йде до Верховної Ради від партії Голос, розповів Українській правді, що знайомий з президентом Володимиром Зеленським з 2001 року.

Відповідаючи на питання, який Зеленський в повсякденному житті, якщо закрити очі на медійний образ, Притула сказав: 

"Я не готовий говорити, про Зеленського як людину, тому що ми перетиналися в 90% випадків з робочих питань. На початку нульових я активно займався організацією концертів у Західній Україні. Я був тією людиною, яка робила перші концерти "95 кварталу" в Тернополі".

Притула уточнив, що із Зеленським він спілкувався зрідка в ті часи, коли президент був артистом.

Говорячи про те, яке враження на нього справляв саме Зеленський, Притула сказав: "Він працював, як кінь. По-російськи "на знос".

"Як лідер колективу він відверто викликав у мене велике захоплення і таке ж викликав як бізнесмен. Саме тому Зеленський створив успішний гумористичний продакшн центрально-східної Європи. Це очевидно … Тобто це дійсно величезна машина, за якою стоїть наполегливість Зеленського", – зазначив Притула. Проте шоумен наголосив, що не готовий оцінити зусилля Зеленського, як Президента країни та політика.

Окрім того, Притула запевняє, що бізнесмен Віктор Пінчук не підтримує на цьогорічних позачергових парламентських виборах Святослава Вакарчука, хоч той часто з’являється на каналі ICTV.

Телеведучий пояснив, що в Україні є низка телевізійних каналів, які мають власні політичні ток-шоу. На ефір цих програм можуть прийти політики та заявити про себе й про свої наміри. Притула в інтерв’ю «Українській правді» повідомив, чому Вакарчук ігнорує ефіри телеканалів «Наш», «112 Україна», ЗІК, NewsOne та «Інтер».

За словами кандидата, на вищевказані телеканали «ми не ходимо, тому що є певна партійна гігієна». Притула зазначив, що «Новий канал» Вакарчук не відвідує, оскільки це розважальний канал. Шоумен заявив, що на ефіри «5 каналу» та «Прямого» представників «Голосу» не кличуть, бо не хочуть давати ефірний час людям, які на одному електоральному полі з екс-президентом Петром Порошенком.

«Залишається ТРК «Україна», ICTV і «1+1». Значить, ходимо туди, туди і туди. Питання, а може, просто у вас таке враження складається, бо, бляха, нам більше ходити немає куди? Слава на ICTV не частіше, ніж в «Право на владу». Тобто кожен тиждень він в «Право на владу», кожен тиждень він на ICTV. Рідше на ТРК «Україна». Ніхто не «топить» за Вакарчука. Хоча ми розуміємо, що якби Пінчук чи хтось, хто відповідає за те, чи кликати людей на ефір чи не кликати, сказав зарубати «Голос» на рівні холдингу, то ми би обмежилися тільки «плюсами» і ТРК «Україна», — зазначив Притула.