Плани російського лідера Путіна щодо анексії всієї території Донецької та Луганської областей постійно змінюються. Однак ймовірно, що він не зможе їх реалізувати. Адже, російська армія провалює плани Кремля.

Про це заявив Олег Калашников, старший лейтенант і начальник пресслужби 26 Аеромобільної бригади імені Романа Дашкевича.

«У Путіна були величезні плани захопити і Луганську, і Донецьку область. Це в нього був такий своєрідний рубіж, щоб сказати, що його так звана «СВО» виконана. Однак ми знаємо, що ці плани в нього постійно переносяться. Так само, як ці плани в нього переносилися, коли він декларував захоплення того ж Бахмута. Однак у мене є величезні сумніви, що в даному випадку у них щось вийде», — зазначив Калашников.

Він підкреслив, що Сили оборони України були готові до того, що ворог буде пробувати атакувати на Куп’янському, Лиманському, Авдіївському, Бахмутському напрямках.

«Ми зараз бачимо їхні потуги. Але, враховуючи втрати окупантів, як у живій силі, так і в бронетехніці, можемо сказати, що не все так рожево, як їхнє командування думало. Тому я не думаю, що чергові плани Путіна, чергові його дати будуть здійснені», — резюмував Калашников.

Він також відзначив, що на сьогоднішній день російські втрати на фронті значно зростають, переважно через безжальність з боку командування до своїх власних військових та підрозділів загалом.