Ведуча програми “Право на владу” і амбасадор освітньої премії Global Teacher Prize Ukraine Наталія Мосейчук поділилася спогадами зі свого дитинства.

Зірка каналу “1 + 1” показала архівне фото своєї мами Ганни Миколаївни і зізналася, що вона була у Наталії першою вчителькою. Мосейчук зазначила, що шкодує, що не може подати її в номінації “Кращий вчитель країни”.

Хоча ні секунди не сумніваюся, що вона гідна і достойна цього звання. Я провела з нею перший шкільний рік. І з задоволенням спостерігала, як вона вчила інших дітей. Як стояла згорбившись над Андрійком Романцевим і, тримаючи його ручку в своїй, вона прописувала букви в прописах. А він в цей час з цікавістю розглядав її кулон “Нифертіті”. Як готувала з дітьми “посиденьки” і кожному з 25 учнів робила костюми. Як їздила з нами на екскурсію в Будапештський зоопарк, – згадала Мосейчук


Ведуча поділилася, що мама часто носила додому на перевірку стоси зошитів і альбомів для малювання і жодного разу не присіла під час уроку

І жодного разу не підійшла … до мене. Тому що – я її дочка. І щоб ніхто навіть не подумав, що мені надаються переваги! Називала я свою вчительку-маму Анна Миколаївна. І ніхто з дітей і батьків до останнього дзвоника і нашого прощання з класом (ми повинні були повертатися з Угорщини, де служив мій батько, в Союз) не підозрював, що ми мама і дочка.