Дмитро Разумков, глава партії “Слуга народу”, розповів про те, що президент України Володимир Зеленський не може всього знати, але при цьому продовжує вчитися.

Дмитро Разумков поговорив з журналістами “Коммерсантъ”. Їм він розповів, що депутати “Слуги народу”, а також президент України не можуть знати все, але при цьому вони готові вчитися.

“І я не знаю все. І президент не знає все. І наші депутати не знають все. Вони знають багато, але не все. Якщо журналісти вважають, що вони знають все, я думаю, вони помиляються. Якщо наші критики вважають, що вони знають все, – вони теж помиляються. “, – заявляє Разумков.

Також він додає, що при цьому депутати готові вчитися. Вони не просто так ходили в Трускавці, а виконували завдання і отримували інформацію від тренерів та спікерів, які там були присутні.

“Я такого не очікував. Я розумів, що навчатимуться, але думав, що рівень зацікавленості буде менше. Я, м’яко кажучи, приємно здивований, що я тут помилився. І я вам хочу сказати, що і Трускавець, і цей готель навряд чи колись бачили таку кількість народних депутатів. це перше. А друге – навряд чи вони бачили таку кількість народних депутатів без охорони. Ви це бачили. “, – додає майбутній спікер Верховної Ради.

Раніше ми повідомляли, що Дмитро Разумков заявив про третю революцію в Україні. У нього запитали про унікальний шанс, який країна отримала після виборів.

Разумков зазначив, що український народ дійсно дав унікальний шанс, щоб змінити ситуацію в Україні. Адже перемога Зеленського – це фактично третя революція. Але в цей раз вона була мирною і безкровною. Вона була спрямована на об’єднання і консолідацію людей навколо тих цілей, що потрібні Україні. В цьому плані країна сильно відрізняється від всіх інших.

Також, як зазначив Разумов проведення земельної реформи не є першочерговим питанням для нового парламенту. Про це сказав глава партії Слуга народу Дмитро Разумков в інтерв’ю російському виданню Коммерсант.

«Думаю, це не першочергове питання, але це важливе питання, яке потрібно буде вирішувати», — зазначив він.

Разумков також сказав, що команда Зеленського «не затягуватиме з тим пакетом пропозицій, з яким виступить у Верховній Раді».