У пропрезидентській партії “Слуга народу” попередньо визначилися із главами ключових комітетів Верховної Ради.

Про це повідомляють ЗМІ.

Отже, головою комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності може стати депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський (номер 19 у партійному списку “Слуга народу”, експерт з реформування судової та правоохоронної систем).

Депутат Марія Мезенцева (мажоритарний округ №168, Харківська область), претендує на комітет Верховної Ради з питань євроінтеграції.

Владислав Криклій (номер 12 у партійному списку) є кандидатом на посаду глави комітету Ради з питань транспорту.

Ірина Венедиктова (номер 3 в партійному списку) може очолити комітет ВР з питань правової політики і правосуддя.

Комітет з питань нацбезпеки і оборони можуть віддати депутату від “Слуги народу” під номером 39 у партійному списку Олександру Завитневич, директору Смілянського ливарного заводу в Черкаській області.

Почесний президент юридичної компанії Jurimex Данило Гетманцев (номер 20 у списку) повинен очолити комітет з питань бюджету, а колишній генконсул у Стамбулі Богдан Яременко (мажоритарний округ №215) – комітет з питань закордонних справ.

Комітет з питань науки і освіти, як очікується, очолить директор освітніх програм “Українського інституту майбутнього” Сергій Бабак (номер 11 у списку).

Комітет із питань регламенту і організації роботи Верховної Ради може очолити Сергій Кальченко, адвокат з “Хіллмонт партнерс” і 24-й номер списку “Слуги народу”.

Інші партії можуть претендувати на комітет з питань прав людини, новий комітет з реінтеграції. Також в “Слузі народу” думають над комітетами з питань регламенту і свободи слова та інформаційної політики (але останній можуть віддати Микиті Потураєву зі “СН”).

Як повідомлялось раніше, майбутня парламентська фракція “Слуга народу” буде пропонувати Дмитра Разумкова на посаду голови Верховної Ради, а на посаду першого заступника голови ВР – нинішнього представника президента в парламенті Руслана Стефанчук.