Український актор і шоумен Володимир Зеленський має досить серйозну перевагу на виборах, оскільки у нього колосальна організованість. Про це заявив український поет, драматург і народний артист Юрій Рибчинський.

«Якщо Володя Зеленський дійсно піде, я б безкоштовно почав працювати на те, щоб така людина стала президентом», – зазначив він.

Більш того, стверджує Рибчинський, освітою Зеленський не поступається іншим кандидатам.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Крім того, хлопець (я не кажу, що провінційний, Кривий Ріг – це не провінція, велике місто) приїхав до Києва і за короткий термін зробив стільки … Це колосальна організованість. Його освіта не гірше, ніж у будь-кого з тих, хто може стати президентом. Я вірю, що він або Святослав Вакарчук зробили б більше всіх на посаді президента. Це був би зовсім інший шлях », – підкреслив він.

Як повідомлялося, в рейтингу кандидатів у президенти України лідирують лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко (15,1%), чинний глава держави Петро Порошенко (11,4%), а також шоумен Володимир Зеленський (10%). Про це свідчать результати опитування соціологічного центру імені Михайла Драгоманова.