Російські окупанти посилили тиск на працівників Запорізької АЕС і під тортурами змушують їх підписувати контракти

Про це повідомляє Енергоатом.

Ворог суттєво посилив пошук тих українських атомників, які мужньо тримаються вже понад рік та не підписують трудові договори із фейковими російськими організаціями.

“Окупанти катують працівників, кількох вони безцеремонно відлупцювали, вибиваючи згоду на співпрацю з агресором. Навіть попри погрози, катування, шантаж та безупинні залякування українці на ЗАЕС тримаються гідно і відмовляються співпрацювати з окупантами”, – йдеться у повідомленні.

В Енергоатомі також нагадали єдиний шлях для припинення російського беззаконня на ЗАЕС.

“Якомога швидша деокупація Запорізької АЕС, вигнання окупантів з Енергодару та передача контролю над станцією її законному українському оператору – Енергоатому – це єдиний шлях припинення російського беззаконня на ЗАЕС та гарантування її подальшої безпеки”, – наголошує Енергоатом.

Додамо, постійний представник України при ООН Сергій Кислиця наголосив, що принципи гарантування ядерної безпеки на Запорізькій АЕС мають передбачати повну демілітаризацію та деокупацію станції.

Кислиця нагадав, що Росія продовжує активно використовувати атомну станцію у воєнних цілях, розмістивши там близько 500 військовослужбовців і 50 одиниць важкого озброєння. Військова техніка, боєприпаси та вибухові речовини, за словами постпреда, розташовані в турбінних залах енергоблоків 1, 2 та 4.