Речник Повітряних сил ЗСУ зазначив, що тактична авіація РФ на фронті б’є керованими авіаційними бомбами.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія може накопичувати ракети для “якихось підступніших намірів”. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

За його словами, Росія зараз не завдає масових ударів і, ймовірно, накопичує ракети.

“Вочевидь, ворог щось накопичує, припасає для якихось більш підступних намірів. Можна лише гадати, що у них у голові після тих подій, які стались у РФ”, – зазначив Ігнат.

Речник Повітряних сил ЗСУ додав, що російська авіація продовжує атакувати Україну. Зокрема, тактична авіація РФ на фронті б’є керованими авіаційними бомбами.

Раніше Ігнат розповів, чому росіяни підписують деякі ракети маркером. За його слвами, РФ має дефіцит ракет, деякі з них застосовують без маркувань.

“Ракети, які вони застосовували восени та взимку датовані кінцем літа. На них були бірочки, на яких видно, що дата виробництва була нещодавно до моменту їх застосування і знаходження уламків. Зараз вже знаходять ракети, випущені буквально весною, там квітень чи навіть травень. А деякі ракети навіть без цих маркувань були випущені, просто маркером написано нашвидкуруч”, – розповів він.

За словами Ігната, це стосується ракет Калібр.

Речник Повітряних Сил ЗСУ зазначив, що хороша новина полягає в тому, що окупанти застосовують ракети “з коліс”, тобто ті, які щойно виготовили, а отже в них почався дефіцит.