У нас є дуже велика проблема. На сьомому році війни з Росією близько третини громадян України вважають агресором Україну. Так ось, канали Медведчука, що вбивали це лайно в голови наших співгромадян – не причина цієї проблеми. Справжня причина – російська агентура, яка тут їсть, п’є, двіжує, купує ЗМІ, політиків, суддів, громадських діячів. Телеканали, які вважаються українськими, але працюють на Росію – це лише наслідок безкарності російських агентів.

Таку думку на своїй сторінці в соцмережі Facebook 15 хвилин тому висловив блогер Сергій Марченко.

«Не хотів би псувати це свято, але правда в тому, що через тиждень, два або три закриті телеканали будуть пробувати відкриватись знову. Або через суд, або під іншою вивіскою. Поки є Медведчук, ніщо не заважає йому відкрити якийсь «НьюзТу», отримати ліцензію і промивати мізки українцям далі », – написав Сергій Марченко.

Блогер зазначає, Новинський, Медведчук, Рабинович, Бойко та інші агенти впливу Кремля повинні бути позбавлені не тільки власності, а й свободи спочатку у СІЗО а потім етапом у в’язницю. Тільки тоді можна буде сказати, що боротьба ведеться з причинами, а не з наслідками.

У свою чергу, популярний в Україні журналіст і блогер Мар’яна П’єцух пише на своїй сторінці в Facebook, наступне

Зараз в мережі обговорюється закриття трьох телеканалів Медведчука, зокрема, йдеться про те, що журналісти тепер залишилися без роботи. П’єцух зазначає, у неї особисто не виникло співчуття до факту закриття каналів і перспективи скорочення ведучих і журналістів.

За словами Мар’яни П’єцух, журналісти і ведучі закритих каналів і раніше говорили, і зараз говорять про те, що це не вони несли пропаганду і брехню, це робили гості і спікери каналу. Мовляв, у них свобода слова і цю думку гостей, а вони запрошували різних всяких гостей, тому що знову ж таки – свобода слова у них.

Журналіст підкреслює, насправді ж не гості формували редакційну політику, а гостей підбирали під редакційну політику. Зараз кажуть – ми хіба винні, що гості таке заявляють, у нас свобода слова. Гості не дурні, вони чітко розбираються в редакційній політиці та власності телеканалів і розуміли, для чого їх звуть і що від них хочуть почути. Плюс, більшість гостей на таких політичних ток-шоу, де їм давали безмежний час на ахінею і істерію, це або партійні діячі що відпрацьовували ротом своє членство в партії чи депутатство, чи так звані лідери думок і експерти на гонорарах або за ставкою, які чітко розуміли , за що отримують гроші і що від них хочуть почути. І, якщо вони не будуть нести в маси єресь і істерику, то більше не покличуть і гонорар за виступ в ефірі не заплатять. – пише вона.

Окрім того, під телеканалами НАШ і Інтер постійно проходять протести, люди вимагають закрити і ці два телеканали. А понад 80% опитаних українців, вважають рішення щодо закриття каналів, правильним.

Також варто зазначити, що Сайт “Миротворець” вніс до своєї бази цивільну дружину народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Тараса Козака Наталію Лавренюк.

Як зазначається на сайті, Лавренюк є пособником російських окупантів, також причетна до фінансування російських окупантів та порушення законодавства України про громадянство шляхом отримання другого громадянства.

Із посиланням на програму “Схеми: корупція в деталях” повідомляється, що Лавренюк постійно супроводжує народного депутата в закордонних відрядженнях щонайменше з 2005-го року.

Крім того, зазначається, що Лавренюк виявилась матір’ю дитини Козака, що підтвердив він сам. Однак, ні дитину, ні Лавренюк депутат в декларацію не вносив.

За інформацією “Схем”, Лавренюк, яка є уродженкою Львова, у березні 2015 року отримала паспорт громадянки Російської Федерації.