Ексміністру екології та природних ресурсів часів Януковича Миколі Злочевському обрали заочний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його підозрюють в організації дачі хабара керівництву антикорупційних органів.

Вищий антикорупційний суд заочно взяв під варту колишнього міністра екології та природокористування Миколу Злочевського у справі організації ним надання 6 млн дол. хабара керівникам НАБУ і САП.

Про це сьогодні повідомив очільник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«По Злочевському, буквально перед прес-конференцією мені доповів прокурор, що суд обрав нашому оцьому фігуранту заочний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це додаткова інформація до його оголошення у розшук. Там слідство триває», – заявив він.

Холодницький висловив впевненість, що антикорупційні органи закінчать розслідування цієї справи «у рамках строків досудового розслідування» і відзначив, що докази у цій справі зібрані належним чином.

Раніше колишнього міністра екології та природокористування часів президентства Віктора Януковича Миколу Злочевського знову оголосили у розшук після того, як правоохоронці повідомили йому про підозру у справі про рекордний для України хабар у 5 млн доларів.

13 червня керівники САП і НАБУ заявили, що до справи про пропозицію хабаря у $6 мільйонів за закриття провадження проти ексміністра екології Миколи Злочевського можуть бути причетні працівники Офісу генпрокурора.