Російські військові вже декілька днів поспіль не перестають накривати потужним вогнем нещодавно деокуповане місто Херсон.  Від ворожих ударів пошкоджень зазнають житлові квартали, і що найгірше – є жертви, серед яких діти. 

Про це під час брифінгу розповів депутат Херсонської облради Сергій Хлань.  

Хлань повідомив, що 23 – 24 листопада росіяни ведуть обстріли зі ствольної артилерії. 

“Сьогодні зранку був потужний приліт і зруйновані житлові будинки в одному із найбільш густонаселених мікрорайонів міста – це на Тавричеському. Великі руйнування. Це не близько до набережної, це північна частина міста і саме туди окупант влучив системами залпового вогню”, 
– сказав він. 

Депутат Херсонської облради додав, що на місце прильотів відправлена велика кількість швидких допомог, а також працюють рятувальники. 

Додамо, що росіяни під час обстрілу потрапили в машину, в якій їхав маленький хлопчик. Дитина від травм загинула в лікарні. 

“Тобто гинуть наші діти, гинуть літні люди. Звичайні люди, які просто перебувають у своїх домівках. Росія – це країна терорист і вона доводить це з кожним днем”, – заявив Хлань.

Обстріли не припинилися і сьогодні. Зранку місцеві ЗМІ повідомляли, що в Херсоні тричі лунали вибухи. 

Після цього вибухи в Херсоні чули також близько 13:50. Наразі інформації щодо ймовірних постраждалих і руйнування немає.