Прем’єр Володимир Гройсман називає головним джерелом своїх доходів здачу в оренду нерухомості, яку він придбав, займаючись підприємницькою діяльністю. За його словами, за підсумками 2016 року він задекларує понад 4 млн грн такого доходу. – повідомляє Корупція.Інфо

Гройсман підкреслив, що всі статки заробив до приходу у владу, на відміну від багатьох інших чиновників та політиків. «Тоді, коли, можливо, хтось заробляв кошти і просто їх не використовував, я розвивав бізнес. У мене є багато нерухомості, яку я придбав в кінці 1990-х років — початку 2000-х років, яка коштувала тоді невеликі гроші», — заявив він.

«Але я перетворив цю нерухомість в комерційну нерухомість. Фактично, коли я прийшов працювати в міську раду, я повинен був позбутися свого бізнесу, тому що це несумісно, але це я зробив чесно: я передав в управління та оренду тисячі квадратних метрів комерційної нерухомості. Звідти я і живу», — зазначив прем’єр.

При цьому він додав, що відкрито декларує свої доходи протягом багатьох років і його декларації з 2006 року можна знайти в публічному доступі. Гройсман також запевнив, що чесно платить податки з кожної заробленої гривні, і це досить значні суми. «15-20 років тому я не обрав шлях яким-небудь чином ховатися, навпаки, повинен бути публічним. І як показав досвід, моя стратегія була абсолютно правильною», — підкреслив глава уряду.