Причиною невдоволення президента щодо Ноняка стало невдоволення українців станом доріг

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв звернутися за допомогою прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо звільнення голови Державної служби України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека") Михайла Ноняка.

"Я вам обіцяю, що сьогодні подзвоню прем'єр-міністру і дуже його попрошу допомогти у звільненні пана Ноняка", – сказав він на нараді з питань розвитку морських портів України в Одесі.

Такою була реакція глави держави на інформацію про проблеми з великогабаритним транспортом на українських дорогах.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації буде проведено конкурс, як це було зроблено у Львові. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час наради в морському торговому порту Одеси.

"Голова Одеської обласної державної адміністрації буде призначений після проведення конкурсу. Ми маємо такий досвід проведення у Львові, де людина, яка була другою в списку з трьома прізвищами, стала головою обласної державної адміністрації", – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, 26 червня Кабінет міністрів підтримавпризначення восьми губернаторів, кандидатури яких, в тому числі Андрія Андрейчикова на посаду нового глави Одеської обласної державної адміністрації, були запропоновані президентом.

Тимчасово виконувати обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) довірили Світлані Шаталовій, яка до цього обіймала посаду заступника одеського губернатора.