Український омбудсмен Людмила Денісова, яка ось уже третій тиждень намагається домогтися зустрічі з українськими політв'язнями, розповіла про те, як з нею обійшлася її російська колега, передає Корупція.Інфо

Людмила Денісова розповіла про те, що Тетяна Москалькова навмисно ігнорує її. За словами українського омбудсмена, жінка не бере трубку і робить вигляд, що Денісової просто не існує.

Популярне: "Пішов на х** п***ас. Сконаєш під синагогою": Ляшко жорстко відповів Коломойському

«Ми з нею летіли в одному літаку. І вона потім просто не поїхала навіть … Ну тобто, нас вивезли з аеропорту, а потім вона з кортежем проїхала повз мене, коли я стояла на дорозі, щоб якось зрозуміти, що відбувається, адже вона трубку не бере, нічого не відповідає."

При цьому Людмила просто не розуміє, чому її відмовляються допустить, не дивлячись на домовленість між Путіним і Порошенко.

«Я намагалася зупинити машину, щоб мені все таки і нашим громадянам пояснили, чому уповноваженого з прав людини в Україні відповідно до домовленостей між президентами не пускають на територію, чому мені не дають доступу до Сенцової, чомусь чомусь чому … Ні на один допит мені ніхто не спромігся відповісти. Машину я зупинила, але в кінцевому підсумку поліція супроводила мене, щоб я ці питання не задавала і не заважала кортежу рухатися. Коли я запитала у працівників колонії, які пішли за паркан, де мені дізнатися про здоров'я Сенцова, вони мені сказали, що у них цим займається прес-служба. Ось і все ", – сказала Денісова.

Денісова додала, що Москалькова навмисно зараз поширює заяви про поліпшення самопочуття Сенцова.

"Те, що пише Москалькова, я цієї … Цьому уповноваженому (не можу сказати, що прав людини) просто не вірю. Я зможу твердо говорити, наскільки живий і здоровий Олег тільки після того, як сама його побачу", – заявила український омбудсмен.