Олега Тягнибока усі звикли бачити активним борцем за українську правду і свободу, а також мову. Зокрема, 2012 року обурливу реакцію політика з приводу введення в Україні двомовності було використано російськими ЗМІ як засіб тиску на російськомовних громадян у державі.

Сьогодні ж Тягнибок і далі з’являється в українському медіапросторі, але має й інші обов’язки.

Він люблячий чоловік, батько, а від 27 квітня 2016 року ще й дідусь. Тягнибок пишається своєю родиною. Його предок був одним із засновників ЗУНР, інший воював на боці УПА. А ще діда Олега у свій час репресували.

Так, Олег Васильович на своїй Інстаграм-сторінці показує, як підтримує ветеранів української повстанської армії, але, переважно, на свята.

А на Марші Слави УПА у жовтні 2017 він з’явився із сином Гордієм, який, до слова, теж цікавиться політикою і вивчає юриспруденцію у Києво-Могилянській академії, та онукою Юстиною. Політик оприлюднив відповідне фото у соцмережі і підписав, що це вже другий Марш Слави для Юстинки.

Сімейні традиції в Олега на першому місті, хоч він і не раз зізнавався, що не хоче, щоб його діти також боролися за незалежність України. Їм він бажає щасливішого життя.

Хоч на життя Тягнибоків їм же немає чого нарікати.

Останньою декларацією експресивного «свободівця», що її політик оприлюднив 2015 року, вказано, що сукупний дохід у декларанта 2014 року — 166 766 гривень. Це його ж зарплата.  У сім’ї  — 14 890, серед яких зарплатних 4321. Відповідно 10 569 гривень це доходи з інших джерел.

Зазначимо, що дружина Тягнибока — Ольга — є лікарем-епідеміологом. У подружжя — троє дітей.

Є у Тягнибока дві квартири (96,9 кв.м. та 116 кв.м.), а ще автівка Toyota Seqouia 2008 року, яку йому подарував однопартієць Ігор Мірошниченко. Вартість її дорівнює ціні 2-кімнатної квартири у столиці.

Сім’я ж володіє Toyota RAV4 із 2009 року.

Окрім двоповерхового помешкання у Львові депутат є власником особняку під Києвом. Це два будинки у заповідній зоні  «Стугна» — один Олегів, інший  — брата Тягнибока.На рахунку у депутата 479 150 гривень, у членів сім’ї — 181 672.

 

 

Популярне: Затверджено Порошенком: В українців з’явився ще один державний вихідний на свята