Минулого року, скандальна Ірина Фаріон видала свою доньку, Софію, заміж, передає Корупція.Інфо

Обранцем Софії Семчишин став випускник Львівської політехніки, до слова, закладу, де викладала пані Ірина. Тоді про це весілля говорили чи не всі ЗМІ України, адже таких "ритуалів" на святі Україна ще не бачила, старовині мечі, дивні викрадення та подарунки. Чому ж Семчишин, запитаєте Ви? В одному з інтерв'ю пані Ірина розповіла, Фаріон – це її дівоче прізвище, а от прізвище Семчишин дісталось доньці від батька.

Дівчина працювала в міській раді у секретаріаті та була відповідальною за корпус депутатів. Повністю підтримувала діяльність Фаріон, зі слів своєї одіозної матері, їхні думки стосовно свободівської діяльності збігалися. Цікавим є також той факт, що ніхто не вірив "головному мовнику" України, що в неї є донька, і після чуток однієї з Львівських газет, ніби доньку Фаріон звати Жанна, на той момент депутату від партії "Свобода", довелось виставляти в Інтернеті паспорта доньки і свідоцтво про народження (копію), аби всі переконались в правдивості її донька – Софія Семчишин.

Фаріон же характеризує свою доньку, як екстремалку та любительку гострих відчуттів. Напевно вся в маму, оскільки друга любить різко висловлюватись в сторону політиків, артистів та будь – кого, хто думає інакше.

Фаріон називає себе самотньою вовчицею, в якої обмежене коло спілкування, тому і не дивно, що її донька веде такий же спосіб життя, і не часто дає про себе знати, проте в свій час донька пані Ірини також була в партії біля своєї матері, і неодноразово підтримувала її "палкі" висловлювання до всіх, хто думав трішки інакше.

 

 

 

Популярне: “Щойно у кулуарах…”: Найєм в Раді напав на журналіста