Львівська академія закупить м’яса на 4 мільйони у 23-річного підприємця, який почав діяльність за тиждень до оголошення торгів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Побачення зі скандальною заступницею міністра Авакова купила жінка. За скажені гроші! Деталі шокують!

Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного 26 червня опублікувала в Prozorro інформацію про намір укласти договір з приватним підприємцем Сергієм Поздняковим на постачання м’яса вартістю майже 3,9 млн грн.

У разі підписання договору він постачатиме десять найменувань свіжого м’яса вагою 40 тис. кг. Наприклад, яловичину без кості (спинно-поперекову частину) по 135 грн/кг, філе індика по 125 грн/кг, свинну вирізку по 114 грн/кг, куряче філе по 75 грн/кг.

23-річний львів’янин Сергій Поздняков зареєструвався підприємцем за 8 днів до оголошення торгів академією – 31 травня. Згідно з наданими ним документами на підтвердження досвіду, вже через два дні, 2 червня, він підписав договір з іншим підприємцем на постачання м’яса.

У документах підприємець Сергій Поздняков вказує номер мобільного 0978454356, однак при дзвінку оператор повідомляє, що номер не є дійсним.

Єдиним його конкурентом на торгах академії був інший приватний підприємець Михайло Головко з пропозицією на 500 грн дорожчою.

Окрім цих торгів, підприємець також взяв участь у червневій закупівлі Міноборони України на продуктові набори очікуваною вартістю понад 35 млн грн. Однак його пропозиція була відхилена через відсутність забезпечення цінової пропозиції.

Сергій Поздняков також є співвзасновником ГО «Експлорер» разом з Андрієм Роюком та Степаном Максимом, яке було зареєстроване у лютому 2016-го.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 23 червня замовила 12 тис. кг замороженої риби на майже 3,8 млн грн у приватного підприємця Вікторії Козак. Про це повідомляється в системі Prozorro.

Згідно з договором, вартість одного кілограму тушки сьомги становитиме 378 грн, філе хека – 137,25 грн, філе сьомги – 499 грн.

Єдиним конкурентом на торгах була ще один підприємець Мирослава Боднарчук, яка за результатами торгів пропонувала товар лише на 1 тис. грн дорожче. Початкові пропозиції двох учасників відрізнялись на 18,6 тис. грн.

Вікторія Козак зареєструвалась підприємцем 31 травня цього року, тобто вже через вісім днів після оголошення торгів на закупівлю риби. Це її перша перемога в тендері.

Незважаючи на дуже короткий термін ведення підприємницької діяльності, вона надала два позитивні відгуки від інших підприємців про постачання продуктів, які датовані 5 і 6 червнем. Відтак, за чотири дні, серед яких два вихідних, Вікторія Козак змогла придбати продукцію, підписати договори і успішно продати продукти.