Гриценко про Луценка: Яким же негідником треба бути, щоб на всю країну розголосити інформацію про правоохоронців, які працюють під прикриттям, передає Корупція.Інфо

Популярне: Без цього він помре: ЗМІ показали, що носить під піджаком Петро Порошенко і це не бронежилет

Публічно розголошуючи інформацію про працюючих під прикриттям людей і називаючи прізвища тих, хто знаходяться під захистом держави (свідків), генпрокурор України Юрій Луценко "свідомо закликає кілерів до дії", зазначив екс-міністр оборони України, колишній нардеп Анатолій Гриценко.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко захищає "жадібних і ненажерливих" від тих, хто під прикриттям займається боротьбою зі злочинністю. Про це в Facebook заявив екс-міністр оборони України, колишній народний депутат Анатолій Гриценко.

"Яким же негідником треба бути, щоб на всю країну розголосити інформацію про правоохоронців, що викривають злочини, працюючи під прикриттям ?! А раніше той же персонаж публічно називав прізвища людей з категорії " спеціальних свідків під захистом держави ", які уклали угоди зі слідством і почали давати показання на злочинців. Він що, не розуміє, що тим самим ставить їх життя і життя їхніх родин під загрозу? Свідомо закликає кілерів до дії? " – написав він.

Екс-міністр оборони назвав Луценка "горе-прокурором".

"Якби він щось подібне бовкнув пресі в Великобританії або в Штатах, відсторонили б від посади в той же день і ще й за грати посадили б на чималий термін", – заявив Гриценко.