Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що його найбільшою помилкою було виїхати з Києва до Донецька і покинути свою резиденцію "Межигір'я". Проте він був переконаний, що резиденцію штурмуватимуть і загинуть люди.

Про це Янукович розповів у коментарі російському виданню "Коммерсант", передає Корупція Інфо

Напевно, це була моя найбільша помилка, що я виїхав з Києва. Ось це найбільша помилка! Мені не треба було їхати з Києва! Але ситуація складалася так… Я впевнений був на 100%, що почнуть штурмувати резиденцію! А у мене були там бійці з моєї охорони, серйозні, віддані, близько тисячі людей, озброєні до зубів, і вони б на смерть там стояли! І вони б, звичайно, наламали дров, поклали б там людей величезну кількість!,
– розповів екс-президент.

Він додав, що близькі люди запитували у нього: "Чи варта ця резиденція того, щоб покласти тут людей?" На що він відповів: "Так вона взагалі ні х*ена не варта!"

"По-перше, у мене там не резиденція, у мене там будинок, за який я заплатив 3 млн 200 тис. грн, решта там – не моя власність! Захищати це і стояти там на смерть?!!", – заявив Янукович журналісту.

Екс-президент заявив, що "мовилося ж не про мій захист, а про захист резиденції!" При цьому він додав, що вона належала "іншим людям".

У мене стояли професіонали з кулеметами, з автоматичною зброєю! І тоді я сказав: "Так хр*н з нею, з цією резиденцією! Нехай відкривають ворота, нехай дивляться!" Деякі мені говорили: "Та давай ми її спалимо на хр*н!" Я кажу: "Та ви що? Яке я маю відношення до згаданого питання?! Це не моя власність, щоб палити! Це належить зовсім іншим людям". – "А як же ти тут жив?" – "Уклали оренду!" Насправді власник є всього цього, і він скоро свій голос подасть,
– зазначив Янукович.

Він додав, що в його власності був будинок на 620 кв. м і 1,7 га землі, яка "була віддана двома президентами в довічне користування".

"Я купив цей будинок, залишилася неоформленою земля, я офіційно звернувся і її теж викупив!", – додав екс-прездент і зазначив, що платив податки та комунальні послуги.

Вони не знають, що я всі ці документи збирав і що вони у мене є!!! – скрикнув він. – І ось дуже скоро буде інша сенсація! Чекайте!