У битвах проти російських окупантів загинули четверо бійців 1-ї окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”. Серед них був і Ростислав “Рос” Стадник, член неформального молодіжного руху “Гонор” та працівник АТ “Київоблгаз”.

Про втрати повідомив прес-центр підрозділу на офіційній сторінці на Facebook. На момент загибелі Стаднику виповнилося 25 років. У нього залишилися дружина, батьки і брат. У цивільній діяльності боєць був волонтером і учасником руху “Гонор”. На фронт “Рос” вирушив з першого дня повномасштабного вторгнення.

“Під час виконання бойового завдання на сході України, загинув боєць “Гонору” Стадник “Рос” Ростислав. “Рос” був активним учасником руху з 2015 року. На початку повномасштабного вторгнення, 24 лютого, взяв зброю в руки для захисту України. Він був людиною, на яку завжди можна покластися. Нам буде тебе не вистачати. Бути воїном-жити вічно”, — написав ватажок “Гонору” Сергій Філімонов.

Другий загиблий — Євген Саража з позивним “Джек”. Він був добровольцем і воював з 2014 року. З 2016-го по 2019-й перебував на посаді командира 21 резервної сотні ДУК ПС Черкаської області. У 2019-му повернувся до цивільного життя, займався волонтерською діяльністю, але після повномасштабного вторгнення Росії приєднався до “Вовків Да Вінчі”.

Віталій “Джин” Захарченко став третім загиблим. Він родом з Бердянська Запорізької області. Після початку повномасштабної війни боєць переїхав з родиною до Рівненської області. У грудні 2022 року вступив до лав Збройних сил України. Без чоловіка і батька залишилися дружина з дитиною.

Четвертий загиблий — Юрій “Кабан” Кулик. За рік до повномасштабного вторгнення у нього закінчився контракт з ЗСУ. Захоплювався радіотехнікою в цивільному житті. Повернувся до лав Збройних сил у грудні 2022 року та вступив до 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС.