Доктор Комаровський жорстко розкритикував нові карантинні правила в Україні. Зокрема, педіатр дивується, як обмеження роботи закладів в часі може стримати COVID-19.

Медик каже, що перебування в таких закритих приміщеннях з поганою вентиляцією, як зал кінотеатру, в принципі, ризиковано. І час на це точно не впливає, адже вірус не йде спати, не стає слабкішим в темний час доби. Про це Комаровський розповів в ефірі Україна 24.

Нагадаємо, що в Києві обмежили по часу роботу різних закладів. Громадське харчування, кінотеатри, різні розважальні заходи повинні закриватися і завершуватися до 22:00.“Чому раптом час доби стало обставиною – я не знаю як лікар. Можливо, є якісь нові відкриття київських епідеміологів”, – заявив медик.

Він каже, що набагато розумніше було обмежити вхід в громадські місця людям з групи ризику, зокрема, літнім українцям.

Висловився Комаровський і з приводу басейнів. За його словами, громадський транспорт набагато небезпечніше, ніж купання у воді.

“Через воду вірус не передається. Купання в басейні багаторазово менш ризиковано, ніж будь-який автобус чи тролейбус в місті Києві”, – говорить доктор Комаровський.