gfrgg

Україну 16-19 травня відвідає делегація Європарламенту, яка вивчить, як витрачаються виділені Україні кошти і як керівництво країни бореться з корупцією. Про це повідомляється в понеділок, 16 травня, на веб-порталі європейського представництва в Україні, передає Корупція.Інфо.

"Члени комітету Європейського парламенту щодо бюджетного контролю, які відповідають за контроль над витрачанням коштів ЄС, відвідають Україну, щоб побачити на місці, як витрачається допомога Євросоюзу. Також вони хочуть дізнатися, як Україна бореться з корупцією і чи впливає вона на фінанси ЄС", – сказано в повідомленні.

Планується, що перша частина візиту пройде у Львівській області, її мета – спостереження за фінансованими ЄС проектами і транскордонним співробітництвом з Євросоюзом.

Друга частина візиту пройде в Києві, де члени делегації зустрінуться з представниками центральної влади. Європейців цікавить, як Україна бореться з системною корупцією і як на центральному рівні здійснюється управління фінансами ЄС. Також делегація Євросоюзу зустрінеться з представниками державних антикорупційних органів, активістами громадянського суспільства та журналістами, які працюють в сфері розслідувань.