Смертельний спалах кору, який вбив 35 осіб, продовжує поширюватися по всій Європі і, незважаючи на спроби боротися з інфекцією за допомогою вакцинацій, ознак уповільнення поки не видно, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Я вже почала боятися людей…”: мама вбитої Іринки ТАКЕ розповіла, виявляється, насправді…

Про це повідомляє видання Daily Mail, посилаючись на дані Всесвітньої організації здоров'я.

Цифри, опубліковані Всесвітньою організацією охорони здоров'я, з'явилися після того, як численні органи громадської охорони здоров'я створили ініціативи щодо підвищення рівня імунізації в постраждалих країнах.

Останньою жертвою інфекційної хвороби став шестирічний хлопчик в Італії, де за 12 місяців відбулося понад 3300 випадків кору і дві смерті.

Румунія, яка, як відомо, має низький рівень імунізації, повідомила про більшу кількість "трагедій" – в результаті зараження кором померла 31 людина.

Крім того, одиночна смертність була зареєстрована в Німеччині і Португалії, а кілька інших країн також повідомили про спалахи захворювання – серед них Франція, Польща, Швейцарія і Україна.

"Кожна смерть або інвалідність, які викликані хворобою, відвернутої вакцинацією, є неприйнятною трагедією. Ми дуже стурбовані тим, що, хоча доступна безпечна і ефективна вакцина, кір залишається основною причиною смертності серед дітей у всьому світі, і, на жаль, Європа не виняток . Ми працюємо в тісному контакті з органами охорони здоров'я в усіх порушених Європейським співтовариством країнах – це наш пріоритет, щоб контролювати спалахи і підтримувати високий охоплення вакцинацією для всіх верств населення ", – говорить лікар Сюзанна Якаб, регіональний директор ВООЗ по Європі.