Хвора на рак мати сімох дітей з англійського міста Мікловер, графство Дербішир, вийшла заміж в лікарні за добу до своєї смерті.

32-річна Катріна Скотт (Katrina Scott) і її 48-річний партнер Джей (Jay) зустрічалися десять років, але не перебували в шлюбі. У жінки було сім дітей у віці від шести до 22 років, старша дочка була прийомною.

У серпні британка вирушила на плановий прийом до лікаря. Коли результати аналізів не прийшли вчасно, пара почала турбуватися. У вересні Катріні провели біопсію і поставили діагноз «рак печінки». Захворювання поширилося на легені і в жовчний протік, що зробило хворобу невиліковною.Британку госпіталізували в Королівську лікарню Дербі. Там пара відсвяткувала весілля, про яку Скотт мріяла. Вони сказали клятви перед рідними і друзями.

За словами Джея, на наступний день після весілля він побачив веселку, яка з’єднувала його будинок і лікарню, і подумав: «ось воно».

Він поспішив до лікарні і зрозумів, що жінка вмирає, як тільки подивився їй в очі. Тоді він забрав молодших дітей зі школи і подзвонив старшим, щоб вони встигли попрощатися з матір’ю.

Після смерті Скотт друзі сім’ї підтримують Джея і збирають гроші на різдвяні подарунки для осиротілих дітей.

Раніше повідомлялося, що в лікарні англійського міста Нортгемптон організували весілля для вмираючого пацієнта. Чоловік хотів піти з життя одруженим чоловіком, тому церемонію одруження влаштували прямо в лікарняній палаті.